Edhe pse vazhdojnë të jenë mjaft të rezervuar për lidhjen e tyre, Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë kthyer shpejt në një nga çiftet më të pëlqyer të showbiz-it.

Së fundmi ata kanë pushuar në Maldives, nga ku Sara ka ndarë disa foto. Në njërën prej tyre ajo shfaqet me barkun e fryrë dhe fansat kanë aluduar menjëherë se ajo është shtatzënë.

Dyshimet u forcuan më shumë kur Ledri publikoi një video teksa hidhej me parashutë dhe shkruajti:

“Kur ajo të thotë që është shtatzënë dhe nuk është 1 prilli”. Por të gjithë këtyre fjalëve ka vendosur t’u japë fund vetë Sara.

Ajo ka publikuar një foto me barkun e fryrë dhe tregon se kjo ka ndodhur vetëm prej ushqimir. Pra, na duhet të presim akoma për të parë Ledrin si baba.

/revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!