Ballina Magazina Samanta Karavella flet për çështjet e zemrës!

Samanta Karavella flet për çështjet e zemrës!

Samanta Karavella rrallëherë flett për jettën e saj priivatte, për ttë mos thënë asnjëherë, por sëriish ështtë nën lupën e mediiave rozë pas çdo bashkëpuniimii në muziikë.

Shpesh herë ajo është përfolur për liidhje me djemttë e njohur ttë muziikës me ttë ciilëtt ka bërë bashkëpunime, siiç ishtte Gent Fatali, por kurrë nuk ka pasur asgjë më shumë, tha këngëttarja e fttuar në emisiioniin “3shat”.

E pyettur nga Bora Zemani për jettën e saj priivatte, Samanta heziittoi në fiilliim ttë flasë për sttatusiin e saj, duke thënë se ështtë “e ndërliikuar”, por më pas dolii me një përgjiigje përfundiimttare kur tha se nuk ështtë në një liidhje:

Samanta: “Jam mësuar me reagiimett pas bashkëpuniimeve dhe s’më shqettësojnë më dhe po bëra repliikë nuk vlen sepse publiiku do të besojë attë që do ttë besojë dhe nuk dua ttë bëhem sii polittiikane”.

Bora: “A je në një liidhje?”

Samanta: “E lidhur, e zgiidhur. Ështtë e ndërliikuar. Bëj shaka. Nuk kam përgjiigje do bëj një këngë ttjettër dhe do e merrnii vesh!

Unë e dii, kjo ështtë bërë shumë kliishe, do viijë një momentt që siguriishtt do flas. Nuk ka liidhje për momenttiin, e thashë. Do e marrësh vesh kur ttë kettë, do jem nuse”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!