Ballina Magazina Sadna dhe Alek shfaqen në skena të nxehta me njëri-tjetrin

Sadna dhe Alek shfaqen në skena të nxehta me njëri-tjetrin

Pak ditë më parë Sara Khan e njohur si Sadna nga seriali “Bidaai”, njoftoi se shpejti do të publikonte videoklipin e saj të ri dhe që do të ishte në bashkëpunim me aktorin Angad Hasija ose siç e njohim ndryshe Alek.

Videoklipi është publikuar dhe është pëlqyer shumë nga publiku. Sara Khan shfaqet në disa skena të nxehta me Angad Hasijan.

Kënga flet për një histori dashurie mes një djali që bën tatuazhe dhe një vajze. Kënga është shumë ritmike dhe pritet që të ketë sukses, raporton RevistaWho.

Sara Khan prej disa kohësh i është përkushtuar shumë muzikës dhe do e shohim së shpejti edhe në projekte të tjera muzikore. Po ju lëmë të dëgjoni këngën më poshtë dhe na tregoni përshtypjet tuaja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!