Vipat komentohet gjithmonë për jetën e tyre private, për karrierën, projektet që sjellin në ekran. Por sot do t’i sjellim në një mënyrë tjetër. Ashtu si të gjithë, edhe vipat ruajnë kujtime të bukura nga fëmijëria dhe foto të cilat disa prej tyre kanë zgjedhur t’i publikojnë në rrjete sociale.

“revistawho.com” ju tregon sesi dukeshin disa nga personazhet e njohur të ekranit kur ishin bebe, si Alketa Vejsiu, Ledri Vula, Getoar Selimi, Xhensila Myrtezaj, Arilena Ara, Elvana Gjata, Arbana Osmani, Noizy, Samanta Karavello, Enca, Ardit Gjebrea, Dua Lipa dhe Bleona.

Foto e mëposhtme do t’jua ëmbëlsojnë ditën pasi vipat shqiptarë kanë qenë fëmijë shumë të lezetshëm./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!