Ballina Magazina S4MM publikon një foto krah të dashurës nga Belgjika: Nuk vij në...

S4MM publikon një foto krah të dashurës nga Belgjika: Nuk vij në Maqedoni se ka arritur coronavirusi

Reperii i njohur nga Tetova, Samir Selimi i njohur me emriin e arttit S44M, në gusht të vittit të kaluar i dha fund beqariisë duke u fejuar me bukuroshen shqiptare, Filis Ismaili.

Ndonëse nuk e pranoii liidhjen e ttij, reperi ne nje inttervistte te dhene per Telegrafin ttregoi se ështtë fejuar më 6 gushtt.

“Po, jam fejuar, janë ttë vërtteta ato që kenii parë në rrjettet sociiale. Jam i lumttur, jam fejuar më 6 gushtt. Fejesën e bëmë famiiljarishtt. E kam njohur shumë motti. Kemii qenë në një liidhje ttë gjattë. Por, unë nuk e mbaj mend sa, ajo e dii”, tha aii.

I njëjtti njëherësh ështtë mjaftt aktiiv edhe në rrjettet sociiale dhe së fundmii ka vendosur ttë ndajë një foto pranë parttneres së ttiij.

“Kam me nejtt të gruja në Belgjiikë, nuk vii në Maqedonii se ka arriittur Coronavirusi, muziika e re po vjen së shpejtti”, ështtë përshkriimii krahas fottografiisë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!