Ballina Showbiz Rudina Dembacaj habit të gjithë: Nuk është kafeina që më mban zgjuar...

Rudina Dembacaj habit të gjithë: Nuk është kafeina që më mban zgjuar natën por…

Rudina Dembacaj pranoi disa javë më parë historinë e saj të dashurisë me Mark Frrokun. Që prej atij momenti, aktorja e humorit nuk ka hezituar të publikojë momente të ndryshme pranë tij, brenda dhe jashtë vendit. Dembacaj dhe Frroku duket se kanë shijuar në maksimum ditët pranë njëri-tjetrit dhe fëmijëve të tyre.

Së fundmi ka qenë Rudina ajo e cila ka ndarë një foto në krahët e partnerit.

“Nuk është kafeina ajo që më mban zgjuar gjithë natën. Je ti”, ka shkruar aktorja krah postimit ku shfaqet shumë e lumtur.

Komentet e ndjekësve të saj kanë qenë të menjëhershme dhe shumica prej tyre e komplimentonin dyshen se dukeshin shumë bukur bashkë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!