Ballina Magazina Rrëzohet në tapetin e kuq, Al Pacino,gjatë ceremonisë për ndarjen e...

Rrëzohet në tapetin e kuq, Al Pacino,gjatë ceremonisë për ndarjen e çmimeve “BAFTA” (Pamjet)

Al Pacino, Aktori i famshëm, ishte i pranishëm mbrëmjen e kaluar në ceremoninë e çmimeve “Bafta 2020”, së bashku me të dashurën e tij Meital Dohan.

Ai u shfaq i veshur me një kostum të zi, teksa kombinohej me Meital, e cila kishte veshur një fustan të zi, të ndërthurur me lule portokalli.

Gjatë parakalimit të çiftit në tapetin e kuq, Al Pacino-s i ndodhi një incident.

Al Pacino u pengua gjatë ngjitjes së shkallëve dhe u rrëzua përtokë, ndërsa u ndihmua menjëherë nga dy persona të ekipit të sigurisë.

Partnerja e tij, u duk e tronditur pas rrëzimit të tij, mirëpo fatmirësisht aktori arriti të shpëtojë pa pasur lëndime në trup duke marr parasyshë dhe moshën e tij 79-vjec.

Ai vazhdoi të ngjiste shkallët i ndihmuar nga personat e sigurisë, për të marrë pjesë në ceremoni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!