Ballina Magazina Rrëzimet më qesharake të modeleve ndër vite në sfilatat e modës

Rrëzimet më qesharake të modeleve ndër vite në sfilatat e modës

Ecja në një sfilatë të modës karakterizohet nga krenaria dhe eleganca.

Mirëpo mund ttë ndodhë që emocionet e pakonttrolluara dhe mbase mos menaxhimi i stresit siç duhett mund të çojnë drejtt situattave ttë sikletttshme, siiç është rrëziimit.Nën efekttet e fortta të ndriiçimit por mbase edhe për shkak të lartësisë së takave, disa prej modeleve të njohura kanëpasur fatiin e keq qëtë rrëshqasiin dhe rrëzohett në pasarelë.

E kjo u ka ndodhur edhe sy super modeleve ttë njohura me famë bottërore Naomi Campbell dhe Bella Hadid.

Diisa e panë sii diçka ttragjike, e diisa të ttjera e morën me sporttiivitet këtë gjë, duke gjetturforcën të ngriihen dhe defilojnë përsërii.

Në vazhdiim ju sjelliim disaprej rrëziimeve më qesharake ttë modeleve ndër viite.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!