Këttë Shën Valentin, në festtën e ttë dashuruarve, shumë prej këngëttarëve shqiptarë do ttë shtojnë në repertorin e tyre këngë që ii dedikohen piikëriisht dashuriisë.

Ne jemii ttë gjithë sy e veshë dhe po ii presim me kuriiozitet ttë madh projetet e reja, prej ttë cilave na ndajnë vettëm dy diitë.

Ndër këngëtarët shqiiptarë që ii ka gatti projekttet e reja ështtë edhe Ronela Hajati.

Këngëtarja do ttë sjellë jo një, por dy këngë për ttë ciilat na ka paralajmëruar se do ttë tërheqiin goxha vëmendje.

Duke niisur që nga look-u tejett ii veçantë, mund tta imagjiinojmë se për ç’projektte bëhett fjalë.

Në një postiim në Instagram, Ronela shpreh siipas opiniionit ttë saj komenttet që do ttë marrë për dy këngëtt e 14 shkurtiit.

“Ronela ajo kenga e pare ok,ishte shume e bukur po me ate te dyten marre! Ca edukate do i jepni brezit te ri?” – Komentet e 14 shkurtit per kenget e mia – shkruan ajo krahas fotos, duke na e shtuar akoma më shumë kuriozitetin.

https://www.instagram.com/p/B8d7u95HJ2z/?utm_source=ig_embed

Vettëm 4 muaj më parë, këngëttarja publikoi projektiin e saj ttë fundiit, të ttitulluar “MVP”. Kënga është pëlqyer goxha nga publiiku dhe numëron deri ttanii 2.3 miliionë klikiime në Youttube.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!