Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi u komentuan shumë për lidhjen e tyre. Por krejt papritur, ata i dhanë fund marrëdhënies së tyre.

Së fundmi, Romeo ka qenë i ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake up”, prej nga ku u shprehur se ndárja nga Jonida nuk ka qenë e lehtë, duke thënë se “ndárje të bukur nuk ka”. 

Image result for jonida romep

Biseda në Wake Up:

Isli Islami: Në një kohë shumë të shkurtër pati goxha bujë. Marrëdhënia me Jonida Maliqin përfundoi dhe e la pas në 2019, të vjen keq për mënyrën se si mund të kenë shkuar gjërat.

Romeo Veshaj: Shiko, ndárje dhe lárgime të bukura nuk ka, paçka se të gjithë i trajtojmë…por jeta e tillë është, ka momente, lind vetëm, shtohesh rrugës dhe vdès vetëm. Që do të thotë janë gjëra që ndodhin.

Image result for jonida romep

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!