Ballina Magazina Romeo pranon për herë të parë hapur ndarjen nga Jonida: U ndamë...

Romeo pranon për herë të parë hapur ndarjen nga Jonida: U ndamë paqësisht

Romeo Veshaj dhe këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi, prej disa javësh i kanë dhënë fund marëdhënies së tyre. Për arsye që nuk janë bërë të ditura ,ata morën vendimin që të vazhdojnë jetën e tyre në drejtime të ndryshme. Mirëpo së fundmi ka qënë Romeo ai që ka thyer heshtjen dhe ka folur për herë të parë për ndarjen e tyre, duke thënë se nuk ka më kthim.

I ftuar në emisionin “Thumb” ai pranoi se është single, dhe hodhi poshtë të gjitha thashethemet mbi një lidhje me Fifin apo Sara Kolamin. “Çfarë ka ndodhur është e shkuara, anija u mbyt bashkë me kapitenin. Sado ta riparosh Titaniku nuk lundron më”, tregoi aktori. Gjithashtu ai u shpreh se marëdhënien e tij me Jonidën asnjëherë nuk e ka mohuar.

Dhe pse tani ata nuk janë bashkë, Romeo shton se ndarja ishte paqësore dhe tashmë ata janë miq. /revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!