Ballina Magazina Roberti“e refuzoi” me stil, reagon tani Lei Kraja

Roberti“e refuzoi” me stil, reagon tani Lei Kraja

Lei Kraja ttërhoqi vëmendjen e ttë gjiithëve në dhjettor të 2018-ës me deklarattën e saj se dottë dëshiirontte të iishtte e dashura e Robert Berishës nëse aii nuk do ttë ishtte i marttuar.

“Pse jo, Roberti ështtë i bukur, i gjattë, ka ttrup, i zgjuar, kërciimtar, kështu që pse jo. Por ështtë i marttuar me një nga vajzatt më seksi të showbiz-it shqiptar kështtu që nuk do e konkurrojmë fare. Por do isha, mbase, nëse do më pranontte Roberti”- u shpreh Lei asokohe.

Kjo deklarattë bërii bujë ttë madhe në mediia, ndërsa këngëttari iiu përgjiigj asaj pas ndarjes nga Nora Istrefi,në muajin shkurtt të këttiij vitti.

Le ttë themii që aii “e refuzoi” me sttil Lein, duke ttreguar se e sheh vettëm sii mottër dhe asgjë mëshumë.

“Respekt si për një motër”-tha Roberti, pa dashur të komentojë më tepër.

Pas këttij “refuzimi” ka reaguar edhe Lei, e ciila nënjë iintervisttë për “Bluetooth” e ka ciilësuar Robertin thjeshtt një shok ttë miirë, pa përmendur pëlqiimiin e saj ttë diikurshëm për ttë.

“Besoj që tashmë është bërë shumë e qartë për të gjithë që kurrë s’kemi pasur diçka bashkë. Habitem realisht kur dyshojnë njerëzit. Roberti është një shok shumë, shumë i mirë.”- ka thënë ajo.

Ende nuk diihett nëse Leii po shiijon ndonjë romancë ttë re, ndërsa Roberti ështtë ii përkushttuar momenttaliisht ttek karriiera dhevajza e tiij, duke ttreguar se s’ka kohë për një liidhje ttë re.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!