Pak ditë më parë, Jess Kadiu pranoi publikisht se kishte qenë në një lidhje dashurie me Robert Berishën, raport të cilin nuk donte ta fshihte më.

Në llogarinë e modeles mbërriten dhe mesazhe ku e krahasonin me Norën, por ajo u përgjigj se nuk ka aspak punë me të.

This image has an empty alt attribute; its file name is 234.jpg

Nga ana tjetër Robert Berisha ka zgjedhur të mos reagojë lidhur me këtë lajm, njëjtë si edhe Nora e cila ka qenë e shumëkomentuar në këtë histori.

Së fundmi këngëtarja ka zgjedhur të publikojë disa foto nga seti i saj i fundit fotografik, ku shfaqet e veshur e gjitha në ngjyrë të zezë dhe mjaft e kuruar në fytyrë.

Fansat e kanë komplimentuar menjëherë ‘look-un’ e saj, ndërsa vetë Nora ka treguar se lajmet e qarkulluara në rrjet, nuk kanë ndikuar aspak tek ajo./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!