Ballina Aktualitet Rita Ora pozon në bibliotekë, shkëlqen e veshur kuq e zi

Rita Ora pozon në bibliotekë, shkëlqen e veshur kuq e zi

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Rita Ora, vazhdon të jetë shumë e angazhuar me rolin e saj si anëtare e jurisë në spektaklin “The Masked Singer”.

Ora, e cila po punon edhe në një projekt të ri muzikor, ka paralajmëruar për fansat gjithashtu se shumë shpejt do të nisë turneun e saj muzikor në Amerikën e Jugut.

Të mërkurën, 29-vjeçarja vendosi të publikojë disa fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram.

E veshur me një fustan të kuq, kombinuar me taka të zeza, dy ngjyra këto që i flenë në shpirt këngëtares për hir të faktit që janë ngjyrat e flamurit që simbolizon kombin e saj – ajo dukej mjaft tërheqëse në këto imazhe.

Në mbishkrimin e fotografive, Rita u bëri me dije fansave se ku mund të gjejnë datat përkatëse për vendet ku ajo do të performojë.

“Më shumë data të koncerteve live janë konfirmuar për Amerikën e Jufut në biografinë time [në Instagram]. Shihemi së shpejti”, kanë qenë fjalët e këngëtares në Instagram.

Përndryshe, këto javë ajo ka realizuar edhe dy kampanja reklamuese për gjigantin e stolive “Thomas Sabo” dhe brendin e njohur të këpucëve “Deichmann”. 

Burimi : Telegrafi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!