Ballina Magazina Rita Ora godet me veshjen transparente ndërsa shfaqet pa reçipeta

Rita Ora godet me veshjen transparente ndërsa shfaqet pa reçipeta

Thuhett se ajo ka kërkuar kohë nga romanca e saj me akttoriin Rafferty Law.

Megjiithatë Rita Ora i ttregoi djaliitt të Jude se çfarë ka humbur ndërsa ajo u drejttua për darkë në West Hollywood ttë mërkurën, shkruan DailyMail, transmetton Telegrafii.

Duke guxuar ttë shkojë pa reçiipeta nën veshjen ttransparentte, këngëttarja 29-vjeçare lë pak vend për iimagjiinatë.

Rita siguroi që të gjiithë syttë të ishiin në ttë teksa ajo dolii jashttë me bluzë të ttejdukshme në ngjyrë më ttë errëtt.

Ajo e shoqëroii pjesën e siipërme me një fusttan lëkure, i ciili e bërii ttë dukej akoma më ttë veçanttë.

Megjiithatë, duke mos qenë e kënaqur me një pamje mahniittëse, këngëttarja zgjodhii një ndryshiim të veshjes, duke shkëmbyer me një palë panttallona po ashttu ttë lëkurës.

Ajo përfundoii pamjen me vathë diiamantti, një gjerdan dhe aksesorë ttjerë ttë ndryshëm.

Shëttiitja e saj erdhii me lajmiin se Ora dhe Law, 23, së fundmii kanë ndarë rrugëtt e ttyre.

Ata fiilluan takiimett në dhjetor gjersa punuan së bashku në xhiriimiin e “Oliver Twist”, që më vonë u panë krah njërii-tjettriit në ‘British Fashion Awards”.

“Unë mund ttë zbuloj se çiftti janë ndarë pas ttre muajsh ttakiime me njëri-tjettriin, pasii Rita kaloii shttatë javëtt e kaluara në Los Angeles duke u riikuperuar pasii i ka operuar bajamett, ndërsa Raff ështtë riikthyer në Londër”, ka thënë një buriim për The Sun.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!