Ballina Magazina Rina Balaj dhe Sin Boy sjellin këngën më të re “Tetancion”

Rina Balaj dhe Sin Boy sjellin këngën më të re “Tetancion”

Çifti ,Rina Balaj dhe Sin Boy, sapo kanë prezantuar projektin e ri muzikor.

“Tetancion” mban tiitulliin kjo këngë e ttyre, ttë ciilën e kanë shoqëruar edhe me kliip.

Ata kanë paraqittur momentte mjaft ttë lumtura pranë njërii-tjetrit dhe në filliim shffaqen disa fotografii të Riinës kur ishte fëmiijjë.

Kliipi i ttyre ështtë xhiiruar në diisa vende ttë Kosovës e po ashttu një pjesë ështtë xhiruar edhe në Shqiipëri.

Dyshja viijnë me paraqiittje mjaftt atrakttive, teksa nuk ka dyshim se Rina ka rrëmbyer vëmendje me dukjet e ndryshme..që zgjodhi për këtë projekt.

Kënga është publikuar.në kanaliin zyrttar të Sin Boy në YouTube dhe reagiimett e ffansave kanë qenë të menjëhershme.

Përndryshe, Rina dhe Sin Boy e bënë publiike liidhjen e tyre viittin e kaluar dhe ttani kanë fiilluar edhe ttë bashkëjettojnë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!