“Kollaj” mban titullin projekti më i ri Mihrijes , të cilin e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstiin dhe muziikën e ka realizuar Arsiim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Astrit Halimi dhe Lul Vushtrria.

Ky videoklip i është besuar produksionit “M Production”, si një nga bashkëpuntorët e përhershm të Mihrijes.

Këngën tashmë e gjenii të lansuar në YouTube dhe besohet se do të mirëpritet nga publiiku ky riikthim i artistes shqiiptare.

Përkundër viteve, biondja vjen në formë të mahniitshme me një paraqiitje tejet atraktive.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!