Ballina Showbiz Rihanna feston ditëlindjen! Nuk e merrni me mënd sa vjeç mbush ajo...

Rihanna feston ditëlindjen! Nuk e merrni me mënd sa vjeç mbush ajo sot

Rihanna, diva e muzikës ndërkombëtare feston sot ditëlindjen e saj.

Fansat e saj nga e mbarë bota e kanë uruar Rihannan dhe e kanë përgëzuar për përkushtimin dhe dashurinë për muzikën gjatë këtyre viteve.

Në rrjetet sociale ajo nuk ka zbuluar asnjë detaj lidhur me këtë ditë të veçantë, vetëm ka publikuar në Instagram një foto ku shkruan datën e sotme 20.02.2020.

Për të gjithë ata që nuk e dinë, ditën e sotme ajo mbush 32 vjeç dhe në horoskop i përket shenjës së Ujorit.

Ky 32-vjetor e ka gjetur këngëtaren single, pasi rreth një muaj më parë ajo i dha fund lidhjes me biznesmenin Hassan Jameel.

Këngëtarja aktualisht është shkëputur nga muzika dhe duhet thënë se na ka munguar stili i saj.

Ajo është përqendruar në biznesin e të brendshmeve “Fenty Beauty” dhe muzikën e ka lënë pak pas dorë.

Këtë 32-vjetor shpresojmë që Riri jonë të mos mendohet më gjatë dhe të na rikthehet në muzikë! Gëzuar ditëlindjen ylli muzikës!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!