Kejvina Ktheva është rikthyer me postime të një foto të re në profilin e saj në Instagram. Gjëndet në Kaliforni dhe ka publikuar një foto shumë serioze nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë shpesh Kejvinën. 

Nuk është një foto seksi por ama ka marrë shumë komente positive dhe ai që bie më shumë në sy është komenti i reperit Getinjo.

“Si Merilyn Monroe update” ka shkruar Gentinjo në krahë të fotos. Nuk e dinim që Kejvina gëzon një marrëdhënie miqësore me reperin.

fortnime.png

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!