Ballina Showbiz Reperi i njohur shqiptar i bën komentin epik Kejvinës, ja çfarë i...

Reperi i njohur shqiptar i bën komentin epik Kejvinës, ja çfarë i shkruan

Kejvina Ktheva është rikthyer me postime të një foto të re në profilin e saj në Instagram. Gjëndet në Kaliforni dhe ka publikuar një foto shumë serioze nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë shpesh Kejvinën. 

Nuk është një foto seksi por ama ka marrë shumë komente positive dhe ai që bie më shumë në sy është komenti i reperit Getinjo.

“Si Merilyn Monroe update” ka shkruar Gentinjo në krahë të fotos. Nuk e dinim që Kejvina gëzon një marrëdhënie miqësore me reperin.

fortnime.png

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!