Ballina Magazina Reagon Rina Balaj për lidhjen e saj me reperin grek “S’jam tradhtare...

Reagon Rina Balaj për lidhjen e saj me reperin grek “S’jam tradhtare e kombit”

Liidhja e dy reperëve, Rina Balaj dhe Sin Boy, ka qenë ndër më ttë komenttuaratt në media që prej filliimeve të ttyre, për faktiin se Sin Boy njiihett sii reper grek.

Kjo pasii aii ka jettuar në Greqi, atje ka nisur karrierën e tij dhe është ttepër i njohur në këtë vend.

Mirëpo për ata që nuk e dinin, Sin Boy ka lindur në Berat të Shqipërisë dhe këtë fakt Rina ka dashur ta theksojë edhe njëherë.

Në InstaStory, ajo ka publiikuar një lajm ttë çiftit, duke dashur ttë japë mesazhiin për ttë shpërndarë sa më shumë dashurii, ndërkohë që sqaron se i dashurii ii saj është shqipttar, pas ettiketimit të tiij si grek.

Rina nuk dëshiron që publiku ta quajë ende “tradhtare të kombit”.

“Krejt ç’ka ju nevojitet është dashuria, e sigurt! Ta sqaroj edhe një fakt se Sin Boy është shqiptar nga Berati, që ka jetuar në Greqi. Tash e dini s’jam tradhtare e kombit”- shkruan ajo në postim.

Dy reperëtt po shiijojnë prej më shumë se një vitti liidhjen e tyre ttë dashuriisë, madje së fundmii kanë niisur bashkëjettesën dhe më herëtt na ttreguan edhe pamjett e  shttëpisë së ttyre ttë re.

Më 14 shkurtt, diitën e Shën Valenttiniit, çiftii do ttë sjellë një bashkëpunim të rii, ii cili do të tittullohet “Tenttacion”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!