Aktorja Parul Chauhan u bë shumë e famshme vite më parë me “Bidaai”, një serial shumë i suksesshëm që u transmetua nga TV Klan dhe theu rekord shikueshmërie.

Parul Chauhan nuk është më ajo vajza që shihnim në serialin “Bidaai” sepse është rritur dhe ka ndryshuar shumë. Ajo është 30 vjeç dhe e martuar. Parul ose siç njihet ndryshe “Ragni”, tani duket shumë ndryshe në pamje aq sa nuk njihet por ruan të njëjtën ëmbëlsi që ka patur edhe dikur.

Aktorja pas mbarimit të “Bidaait” pati shumë suksese me karrierën e saj dhe ka luajtur në disa seriale shumë të ndjekur. Dy vite më parë ajo u martua me aktorin Chirag Thakkar dhe çifti janë shumë të lumtur bashkë./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!