Ballina Magazina “Ragni” ka ndryshuar kaq shumë sa nuk njihet, ja si duket sot...

“Ragni” ka ndryshuar kaq shumë sa nuk njihet, ja si duket sot aktorja e “Bidaait”

Aktorja Parul Chauhan u bë shumë e famshme vite më parë me “Bidaai”, një serial shumë i suksesshëm që u transmetua nga TV Klan dhe theu rekord shikueshmërie.

Parul Chauhan nuk është më ajo vajza që shihnim në serialin “Bidaai” sepse është rritur dhe ka ndryshuar shumë. Ajo është 30 vjeç dhe e martuar. Parul ose siç njihet ndryshe “Ragni”, tani duket shumë ndryshe në pamje aq sa nuk njihet por ruan të njëjtën ëmbëlsi që ka patur edhe dikur.

Aktorja pas mbarimit të “Bidaait” pati shumë suksese me karrierën e saj dhe ka luajtur në disa seriale shumë të ndjekur. Dy vite më parë ajo u martua me aktorin Chirag Thakkar dhe çifti janë shumë të lumtur bashkë./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!