Ballina Aktualitet Qeveria nisi aksionin e OFL-së, por nuk ka transparencë!

Qeveria nisi aksionin e OFL-së, por nuk ka transparencë!

Polícia e Shtetit ka publikuar pamjet e asaj që ajo e quan OFL, që nisi sot aktivitetin nga qyteti i Shijakut.

Në videon e mëposhtme shihen efektivët e “Anti-KÇK”, të pajisur me ármë , si dhe të mbuluar me kapuça, të cilët kanë rrethuar resortin luksoz “Golden”, ku u mbajt peng dhe më pas u vrá 49-vjeçari Jan Prenga.

Para kamerës së polícisë shfaqet një efektive, e cila lexon atë çfarë ka ndodhur gjatë ditës së sotme dhe si do të pròcedohet, ndërsa pas shpinës së saj shfaqen efektivë të tjerë, të cilët qëndrojnë gjatë gjithë kohës në gatishmëri. Video e mëposhtme është video që ka publikuar kryeministri Edi Rama:

Edhe njëherë tjetër qeveria dhe shteti mundohen ti hedhin “pluhur” syve shqiptarëve me propagandën e tyre mediaktike por tashmë asnjë shqiptar nuk e ‘ha më sapunin për djathë’. Më poshtë keni videot e ardhura në redaksinë tonë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!