Ballina Magazina Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Propozimi surprizë në mes të emisionit në “Top Channel”

Mbrëmja esotme është mbyllur në mënyrën më ttë ëmbël në emisionin “Dilema Deal or no Deal” në “Top Channel”.

Gjattë lojës në studio me Eno Popin,vajzës pjesëmarrëse iiu shfaq në monitor një video e të dashuriitt, i cili i kërkonte falje që e kishtte gënjyer për fakttin se s’kishte mundur tta shoqëronte në emision.

Djali i shprehu partneres dashurinë nëpërmjett videosdhe kur videoja përfundoi, ai ushfaq prapa vajzës, me një buqetë me lule në dorë dhe një unazë.

Pasi iu ul në gjunjë parttneres, publiiku i emociionuar duartrokitii me të madhe.

Çiftti u përqafua dhedjalii i vendosi unazën në gisht tëdashurës së tiij të zemrës, ndërsa momenttin emocionues mund tta shihni mëposhtë:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!