Spoti publicitar i një formati të ri televiziv në ‘Rtv Ora’ ka nisur të bëjë xhiron e rrjetit dhe premton të jetë një risi në ekranet shqiptare. Burime të sigurta për ‘RevistaWho.Com’ kanë zbuluar se ky format është një miks mes bukurisë dhe mençurisë që pritet të dhurojë mjaft të qeshura dhe emocione për teleshikuesit.

Datat e transmentimit nuk është bërë e ditur ende, megjithatë dihet se aplikimet për t’u bërë pjesë e tij janë ende të hapura. Me siguri pas këtij lajmërimi, ndjekësit janë bërë edhe më kureshtarë rreth emrit i cili do i besohet ky format./revistawho.com

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!