Ballina Magazina Pozicioni i fotos së fundit së Chrissy Teigen ‘acaron’ ndjekësit, modelja nuk...

Pozicioni i fotos së fundit së Chrissy Teigen ‘acaron’ ndjekësit, modelja nuk i kursen përgjigjet e saj

Chrissy Teigen është një nga personazhet më të komentuar në rrjetet sociale. Modelja e njohur ka vjedhur gjithmonë vëmendjen e ndjekësve për shkak të raportit me partnerin e saj, John Legend, por dhe komentet mjaft pikante që zgjedh të bëjë.

Kështu ka ndodhur dhe në postimin e fundit të saj, i cili ka shkaktuar mjaft reagime nga fansat, të cilët e akuzonin se kishte përdorur ‘photoshop’ në të. “Mbase të duket kështu sepse nuk ke parë asnjëherë ndonjë femër në këtë pozicion”, është përgjigjur Teigen ndaj fansit të saj, duke shkaktuar mjaft reagime në rrjet.

Kujtojmë se Chrissy nuk ka hezituar asnjëherë t’i kthehet ndjekësve të saj, për këtë arsye shpesh është cilësuar edhe si një person mjaft arrogant./revisatawho.com

View this post on Instagram

we get … really random stuff sent to the house

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!