Ballina Magazina “Piano Rap” projekti më i ri i Ledri Vulës

“Piano Rap” projekti më i ri i Ledri Vulës

Reperi i njohur i skenës, Ledri Vula, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, “Piano Rap”

‘Beat’-i i kësaj kënge është realizuar nga Butrint Buçinca dhe Duja, gjersa për tekstin është kujdesur vet Ledri.

Ndërkohë, incizimi është bërë në studion e Red Box Entertainment.

Klipi i këngës është mjaft i veçantë dhe sjell protagonistë të ndryshëm, dhe i është besuar regjisores Elena Kelmendi.

View this post on Instagram

PIANO RAP // OUT NOW // LINK IN BIO

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Ajo çfarë e bën më të veçantë klipin e kësaj kënge është se “Piano Rap” është ndër klipet e para shqiptare të realizuara në 360 shkallë.

Është përfolur se reperi është në përgatitje e sipër të një albumi, dhe “Piano Rap” duket të jetë ndër këngët e para të këtij projekti më madhor.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!