Lori Hoxha ka bërë një sërë publikimesh sot me rastin e Shën Valentinit, edhe pse për të qenë të sinqertë ende nuk e dimë statusin e saj, beqare apo në një lidhje!

Fashionista e njohur, e cila i ka dhënë fund marrëdhënies me të dashurin prej vitesh, Visin, ka publikuar foton e një çifti që dyshojmë se është i preferuari i saj.

Bëhet fjalë për mottrën Sara dhe Ledion Liçon, dhe një foto e tyre e realizuar gjatë dasmës në Itali.

Fotoja tepër romantike natregon se çifti ështttë idhulli i Lorit dhe se dashuria e tyre është një frymëziim për fashiionistën shqiptare.

Më pas Lori ka publikuar disa thënie të tipit, “Mos prit momentin e duhur për t’u treguar njerëzve sesindihesh, ai mund të mos vijë kurrë”.

Një tjetër çift që hyn në preferencatt e saj ështtë Kourtney Kardashian me parttnerin Younes Bendjima.

Postimet, Lori ii mbyll me një urim disi të trishtë kur shprehet: “Gëzuar Ditën e Shën Valentinit të dashuruar. Le ttë keni të gjithë dikëqë t’ju puthë atje ku ju dhemb”.

By Juda.al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!