Ballina Magazina Pavarsisht moshes se verte, Çiljeta Xhilaga vazhdon të mbetet 18 vjeçare

Pavarsisht moshes se verte, Çiljeta Xhilaga vazhdon të mbetet 18 vjeçare

Gjatë ditës së djeshme. Këngëtarja Çiljeta Xhilaga festoi ditëlindjen e saj.

Mirëpo kjo datë do të jetë gjithnjë e veçantë për këngëtaren sepse ndan ditëlindjen në të njëjtën ditë më të birin e saj, Fernandon.

Ajo mbushi plot 35 vite jetë ndërkaq djali 7.

Këngëtarja nuk ishte aktive në rrjetet e saj sociale teksa festa po zhvillohej, mirëpo nga disa foto që qarkulluan dukej se ishte një festë e madhe.

Sot ajo zbuloi se nuk ndihet fare si një 35 vjecare sepse preferon të shoh veten si një ’18 vjeçare me 17 vjet përvojë jete.’ /Prive.al

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!