Ditën e djeshme, Elvana Gjata festoi ditëlindjen e saj. Në llogarinë në ‘Instagram’ të këngëtares mbërritën një sërë urimesh, të cilat i shprehnin njëhkohësisht dashurinë që kanë për të.

Ndërsa ditën e sotme, artistja ka zgjedhur të publikojë disa foto nga seti i saj më i fundit fotografik. Ndryshe nga herët e tjera, Elvana ka zgjedhur që vendi i këtyre fotove të jetë krejtësisht i veçantë. Këngëtarja ka pozuar e kuruar deri në detaje, me një ‘look’ i cili plotësohet nga një kostum ngjyrë portokalli, fund dhe bluze. Gjata ka preferuar të ketë shumë pak ‘makeup’, ndonëse vëmendjen e madhe e ka marrë plazhi në të cilin ajo ka pozuar.

“I dua dallgët”, ka shkruar Elvana krah fotove ku duket se në disa prej tyre është lagur nga to.

Miqtë, por dhe fansat e saj kanë komentuar menjëherë duke theksuar se i kanë pëlqyer shumë këto foto të realizuara.

Kujtojmë se Elvana ka publikuar herë pas here foto nga setet e ndryshme të saj, ku është shfaqur përherë mjaft tërheqëse./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8KEJE8J4GB/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!