Ballina Magazina Pasi të shikoni këto foto, do bindeni se Elvana Gjata ka shije...

Pasi të shikoni këto foto, do bindeni se Elvana Gjata ka shije unike

Ditën e djeshme, Elvana Gjata festoi ditëlindjen e saj. Në llogarinë në ‘Instagram’ të këngëtares mbërritën një sërë urimesh, të cilat i shprehnin njëhkohësisht dashurinë që kanë për të.

Ndërsa ditën e sotme, artistja ka zgjedhur të publikojë disa foto nga seti i saj më i fundit fotografik. Ndryshe nga herët e tjera, Elvana ka zgjedhur që vendi i këtyre fotove të jetë krejtësisht i veçantë. Këngëtarja ka pozuar e kuruar deri në detaje, me një ‘look’ i cili plotësohet nga një kostum ngjyrë portokalli, fund dhe bluze. Gjata ka preferuar të ketë shumë pak ‘makeup’, ndonëse vëmendjen e madhe e ka marrë plazhi në të cilin ajo ka pozuar.

“I dua dallgët”, ka shkruar Elvana krah fotove ku duket se në disa prej tyre është lagur nga to.

Miqtë, por dhe fansat e saj kanë komentuar menjëherë duke theksuar se i kanë pëlqyer shumë këto foto të realizuara.

Kujtojmë se Elvana ka publikuar herë pas here foto nga setet e ndryshme të saj, ku është shfaqur përherë mjaft tërheqëse./revistawho.com

View this post on Instagram

I love waves

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!