Ballina Magazina Reagojnë edhe motrat e Kobe Bryant: Jemi të shkatèrruara, jetët tona kanë...

Reagojnë edhe motrat e Kobe Bryant: Jemi të shkatèrruara, jetët tona kanë ndryshuar përgjithmonë

Në fillim të kësaj jave, i gjithë globi kaloi në zi për shkak të vde.kjes së legjendës së NBA, Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare Gianna. Ndërsa tifozët e babait 41-vjeçar të katër fëmijëve dhe vajzës së tij minorene, e cila pritej të ndiqte gjurmët e tij si një forcë mbizotëruese në basketbollin profesional, janë në një gjendje të thellë pikëllimi, askush nuk e ndjen humbjen më shumë sesa familja Bryant, përfshirë motrat e tij, Sheriatin dhe Shaya.

Vetëm një ditë pasi Vanessa Bryant theu heshtjen e saj për humbjen tragjikè të burrit të saj, Sharia dhe Shaya kanë lëshuar një deklaratë në rrjetet sociale mbi vde.kjen e vëllait dhe mbesës së tyre.

“Në emër të familjes sonë, bashkohemi në Vanessën, Natalian, Biankan dhe Caprin në pikëllimin e humbjès së Kobe dhe Gianna në një aksidènt kaq tragj.ik.
Jemi shkatèrruar nga humbja e vëllait, djalit, vajzës dhe mbesës sonë dhe zemrat tona u drejtohen të gjitha familjeve që humbën të dashurit e tyre të dielën. Jetët tona janë ndryshuar përgjithmonë.
Faleminderit për lutjet tuaja, thirrjet, tekstet, postat elektronike dhe dedikimet e shumta.
Ju lutemi vizitoni MambaOnThree.org për të mbështetur familjet e prekura nga tragjedia e së dielës dhe për të nderuar trashëgiminë e Kobe dhe Giannas, ju lutemi vizitoni: MambaSportsFoundation.org
#Mambacita #Mamba #Familja #GirlsDad – Sharia Washington dhe Shaya Tabb”, shkruhet në njoftimin e tyre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!