Ballina Uncategorised Pas përplasjes në mbrëmjen e ‘Oscar’, modelja e njohur i kërkon falje...

Pas përplasjes në mbrëmjen e ‘Oscar’, modelja e njohur i kërkon falje Beyonce-s

Modelja e njohur, Chrissy Teigen ka vendosur që me anë të një postimi në rrjetet sociale t’i kërkojë ndjesë yllit të muzikës pop, Beyonce për shkak se nuk i foli gjatë mbrëmjes së çmimeve ‘Oscar’.

“Beyonce nëse po e lexon këtë më lër të të them se unë po të shikoja me vëmendje dhe nuk të fola sepse jam shumë nervoze të them diçka idiote, por ne të duam dhe të falenderojmë shumë”, ka shkruar Teigen krah videove ku shfaqet me fustanin e bardhë krah partnerit të saj, John Legend.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që modelja tërheq vëmendjen me sjelljet e saj mjaft transparente dhe të komentuara kudo në rrjetet sociale./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...

Habit Ronela Hajati pas skualifikimit: E fitova Eurovisionin sepse…

Pas performancës që na dhuroi në skenën e Eurovizionit përfaqësuesja e Shqipërisë Ronela Hajati ka reaguar pas skualifikimit të saj nga ky festival. Këngëtarja shqiptare...

Semi Jaupaj së shpejti imazhi i kompanisë së çuditshme! (FOTO)

Emisioni investigativ “Piranjat” në Abc i moderuar nga Florian Binaj dhe Arilena Ara, përveç dénoncímeve dhe nxjérrjés “làkuríq” të abùzuesve dhe pédofílëve, ka edhe...
error: Alert: Content is protected !!