Ballina Uncategorised Pas një kohe të gjatë shkëputje, rikthehet fuqishëm këngëtari i njohur shqiptar

Pas një kohe të gjatë shkëputje, rikthehet fuqishëm këngëtari i njohur shqiptar

Këngëtari Vedat Ademi prej kohësh është zhvendosur në SHBA bashkë me familjen e tij. Pas një pauze disi të gjatë, ai është rikthyer për fansat e tij me këngën më të re. Edhe këtë herë Vedati ka zgjedhur t’i këndojë dashurisë. Kënga titullohet “Je ajo”.

Si gjithmonë edhe në këtë prurje të re Vedati ka ardhur shumë romantik. Një këngë e cila do bëhet shoqëruesja më e mirë për të gjitha çiftet në këtë Shën Valentin.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!