Robert Berisha ka qenë ditën e sotme i ftuar në programin e së dielës në ekranin e ‘Top Channel’, në një intervistë të sinqertë përballë gazetarit Ervin Kurti.

Disa kohë më parë këngëtari u shpreh se të gjithë burrat kanë dashnore dhe se për këtë shkak femrat duhet të sillen mirë me ta. Kjo deklaratë shkaktoi mjaft zhurmë në rrjet nga të gjithë fansat e Berishës.

Ditën e sotme ai ka vendosur t’i kërkojë falje publike të gjithë njerëzve që kanë shprehur reagimin e tyre në rrjetet sociale lidhur me atë deklaratë. “Jam babai i një vajze, u kërkoj falje të gjitha grave nëse i kam lënduar me deklaratën time”, ka pohuar Berisha përballë gjithë pyetjeve të Kurtit.

Më tej ai ka shtuar se nuk ka qenë Nora, ajo që e ka lënë dhe nuk do ketë asnjë rikthim me të.

Kujtojmë se Berisha dhe Istrefi janë prindër të një vajze të vogël të quajtur, Renee, për të cilën kanë treguar kujdesin maksimal gjatë gjithë kohës./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8WkpinAwny/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!