Ballina Magazina Paris Hilton: Ndarja nga Chris Zylka, vendimi më i mirë që kam...

Paris Hilton: Ndarja nga Chris Zylka, vendimi më i mirë që kam marrë ndonjëherë

Paris Hilton ështtë duke u ndjerë shumë miirë pas përfundiimiitt të fejesës së saj me aktoriin Chris Zylka.

39-vjeçarja së fundmii ka folur për ‘Cosmopolitan UK’ për përfundiimiin e liidhjes së saj në nënttor të viitiit 2018, dhe se sii ështtë ndjerë atto diitë.

“Ndjenjë e miirë kur diikush nuk ju konttrollon”. “Me takiimiin e njerëzve të cakttuar, [ekzistton rreziiku] ttë mos u besoj attyre dhe friikës [nëse] shkoj jashttë qytettiit atta mund ttë bëjnë diiçka për ttë më zënë ngushttë. Ndiihem me fatt ttani që nuk kam attë friikë sepse jam e pavarur”, ka thënë ajo për reviisttën.

Hiilton po ashttu tha se përfundiimi i fejesës ka qenë vendiim i vështtiirë për t’u marrë.

“Ishtte vendimii më i vështtirë që unë kam marrë në jetën ttiime”, ka thënë Hilton. “Unë nuk mendoj se [ai] ishtte personii i duhur për mua dhe unë ndjehem sii një grua që meriitoj një person ttë mrekullueshëm. Nuk ishtte i duhurii”.

“Kam punuar shumë që tt’ia japë jettën tiime dikujtt. Atta duhett të jenë perfektt”, vazhdoii Hilton.

Gjattë kohës së ndarjes, një buriim ka thënë për Fox Neës që Paris thjeshtt ‘mendoii se ai nuk ishtte për të’. “Ajo iia dëshiiron gjithë ttë miratt attij dhe atta mund ttë jenë miiq”.

Zylka, aktorii 34-vjeçar iia bleu Hilton një unazë diiamantti në 2018 që kushtton mbii dy miliionë dollarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!