Ballina LAJME/BOTE Pamela Anderson nuk gjen dot 'paqe' në dashuri

Pamela Anderson nuk gjen dot ‘paqe’ në dashuri

Emri që vështirë të mos njihet, një ndër ikonat e bukurisë dhe elegancës femërore, Pamela Anderson po i jep fund martesës së saj të pestë. Ajo është 52 vjeç por mesa duket ende provon të gjejë dashurinë e perjetësisë, siç çdo femër ëndërron. Ajo është shprehur në një intervistë të dhënë për Hollywood Reporter se kanë vendosur bashkë me bashkëshortin, Jon Peters se kanë nevojë për shkèputje dhe hapësirë, për të dalë në konkluzionin e qartë se çfarë kërkojnë ato realisht nga jeta, dhe më e rëndësishmja, çfarë duan të gjejnë tek njëri-tjetri.

Tekstualisht ajo është shprehur se ‘ Dashuria duhet të jetë dhe është një proces, ndaj dhe kemi vendosur tërësisht besimin tonë në këtë proces’. Vlen të theksohet se jo vetëm Pamela, por edhe Jon ka patur plot 4 martesa të tjera para se të njihte dashurinë me Pamela Anderson. Ato të dy kanë rendur në kërkim të dashurisë, emocioneve dhe adrenalinès, ndaj edhe, të paktën në këtë pikë kuptohen më së miri.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!