Ballina Magazina Pak kohë pas lindjes, Miriami na lë pa fjalë me pamjen e...

Pak kohë pas lindjes, Miriami na lë pa fjalë me pamjen e saj

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani më 14 janar u bekuan për herë të dytë. Lajmin e bukur e bënë të ditur vetë këngëtarët nëpërmjet një postimi në Instagram, ku zbulluan edhe emrin që i kishin vendosur vogëlushit, Duam.

Nga momenti i lindjes, Miriami nuk ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale dhe ka zgjedhur që të jetë një nënë me kohë të plotë. Mirëpo pak më parë, këngëtarja ka publikuar një foto të saj dhe shfaqet në superformë, edhe pse ka kaluar fare pak kohë që kur solli në jetë vogëlushin.

”Mirëmëngjes”, shkruan Miriami krah kësaj fotoje ku ka marrë komplimenta të shumta. Kujtojmë se Miriami dhe Albani u bënë prindër për herë të parë në vitin 2015. Në jetë erdhi një vajzë dhe ata e pagëzuan me emrin Ameli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Adrola Dushi feston ditëlindjen, e ëma i bën dedikimin më të bukur që keni parë ndonjëherë! (FOTO)

Modelja Adrola Dushi feston ditëlindjen! Bukuroshja ka publikuar disa postime në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera ka postuar edhe urimet e personave...

Pas zhùrmës së madhe ditëve të fundit, Adisi publikon pamjet e Fifit duke gatuar! (VIDEO)

Tahsmë siç dihet këngëtarja e njohur Fifi është në një romancë me Adis Patushin. Ato shfaqen kudo bashkë dhe nuk ngùrrojnë që në rrjetet sociale...

Ups! Beniada nxòri ‘padashje’ Megi Pojanin se është në lídhje me Endri Çekiçin! (VIDEO)

Megi Pojani dhe futbollisti Endri Çekiçi janë tashmë në qendër të vëmendjes. Dyshja po përfliten për një lídhje dashurie por asnjëri prej tyre nuk ka...

E réndë! Hùmb jetën në moshën 32-vjeçare aktori i njohur i humorit! (FOTO)

Komediani kanadez Nick Nemeroff ka humbur jetën në moshën 32-vjeçare. Familja e tij konfirmoi vdékjen e tij të paprítur të hënën në mbrëmje. Ende nuk dihet...

Arjan Konomi e péson kéq në Jordani, rrézíkon të képusë…krahun! (VIDEO)

Gazetari Arjan Konomi ka pésuar një aksídent teksa po qëndron në Jordani. Si pàsojë, ai iu nénshtrua një opéracioni emérgjént për të riparuar démin. Opéracíoni u...
error: Alert: Content is protected !!