Një natë më parë, Aurela Hoxha, ishte pjesë e mbrëmjes së “Vogue” në festën e organizuar në Milano. Ajo tërhoqi vëmendjen e mediave për shkak të veshjes së saj dhe formave sèksi.

Mirëpo portalet shkruajtën edhe për transparencën e fustanit dhe se Aurela ishte pa të brendshme. Këto lajme duket se nuk i kanë pëlqyer aspak modelese, e cila ka vendosur të reagojë menjëherë duke i hedhur poshtë fjalët.

“Boll me tituj qesharakë! Duken qartë të brendshmet”, shkruan ajo në videon ku shfaqet me fustanin e kuq.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!