Ballina Showbiz Oriola Marashi ‘shfrenon’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit

Oriola Marashi ‘shfrenon’ imagjinatën e meshkujve me foton e fundit

Modelja Oriola Marashi nuk rresht së shfaquri hiret e saj në rrjete sociale, duke nxjerrë në pah format perfekte.

E veshur me një body nùde, mbas trupit, që i shfaq të gjitha format, Oriola Marashi ka postuar foton, me një mbishkrim pròvòkues.

“Kur ai më kërkon mua t’i dërgoj nùdo,”- shkruan Oriola Marashi në rrjete sociale.

Pak javë më parë modelja u përfol të ishte në një lidhje me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezda. Ata u fotografuan dorë për dore në pushimet e tyre në Meksikë, dhe menjëherë në media u aludua se mes sportistit dhe modeles kishte një romancë. Por, gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdim…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!