Modelja Oriola Marashi nuk rresht së shfaquri hiret e saj në rrjete sociale, duke nxjerrë në pah format perfekte.

E veshur me një body nùde, mbas trupit, që i shfaq të gjitha format, Oriola Marashi ka postuar foton, me një mbishkrim pròvòkues.

“Kur ai më kërkon mua t’i dërgoj nùdo,”- shkruan Oriola Marashi në rrjete sociale.

Pak javë më parë modelja u përfol të ishte në një lidhje me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezda. Ata u fotografuan dorë për dore në pushimet e tyre në Meksikë, dhe menjëherë në media u aludua se mes sportistit dhe modeles kishte një romancë. Por, gjithçka mbetet për t’u parë në vazhdim…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!