Aktori Engin Akyurek u bë për të gjithë i njohur me rolin e tij si “Omeri” në serialin e famshëm turk “Diamante dhe dashuri”.

Engin, është një ndër aktorët më të preferuar e të kërkuar nga femrat dhe jeta e tij sentimentale gjithmonë ka pasur kuriozitet të madh tek publiku.

Por prej kohësh është munduar të tregohet i rezervuar, aktori s’ka mundur dot të shpëtojë pa u kapur mat me partneren e tij të re.

E kemi fjalën për aktoren Tulin Yazkan, e cila u bë e njohur për publikun nga seriali “Vrasje të vogla”, ku luante rolin e “Merves” në rini.

38-vjeçari dhe 28-vjeçarja janë parë duke ecur të kapur për dore, ndërsa mediat turke shkruajnë se çifti është njohur gjatë xhirimeve të serialit “Vajza e ambasadorit”, që po transmetohet tashmë në Turqi.

Burimi: Xing.al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!