Ballina Showbiz Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Nuk ka më dyshime, Gigi Hadid konfirmon lidhjen me Zayn Malik

Kohëve të fundit, ata u përfolën shumë për një rikthim tek njëri-tjetri, por asgjë nuk ishte konfirmuar. Bëhet fjalë për modelen Gigi Hadid dhe këngëtarin Zayn Malik.

Mirëpo tani nuk ka më dyshime, pasi Gigi e ka konfirmuar vetë se ajo dhe Zayn janë përsëri bashkë. Modelja ripostoi një foto të Zayn me një emoji me zemra.

Komentet nga adhuruesit e çiftit nuk kanë munguar disa prej të cilëve shpreheshin se dëshironin një foto të Gigi dhe Zayn së bashku.

Pëveç fansave kjo gjë do e ketë bërë shumë të lumtur dhe nënën e modeles pasi ajo e ka treguar hapur simpatinë që ka për Zayn.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Don Xhoni arréstohet nga polícia! Ja reàgimi i reperit! (FOTO)

Raportuam se reperi i njohur, Don Xhoni u shoqërua në políci gjatë ditës së sotme. Don Xhoni bëri reàgimin e tij të parë pas ndalimit...

Pas shérrit në Kënga Magjíke, Fifi dhe Mentor Haziri pajtohen?! (VIDEO)

Edhe pse kanë kaluar 4 vite që nga sherri i Fifit me këngëtarin Mentor Haziri, ai është pyetur përsëri për këtë çéshtje. Teksa ishte i...

Stresit i ndodh íncídent gjatë koncertit, léndohet në kokë reperi! (VIDEO)

Si një një nga reperat më të pëlqyer nga publiku, Stesi është mjàft i pranishëm nëpër koncerte. Por teksa ishte duke performuar së fundmi, reperit...

Top Channel “i bën gròpën” Olsi Bylykut: Ke vjédhur nga gardëroba dhe do…! (VIDEO)

Fillimet e tij si aktor humori, Olsi Bylyku i kishte te ‘Portokalli’ ku ai spikati me nofkën ‘kímíkati’. Pasi mori pak famë, ai u largua...

Pas daljes në ‘Më Lër të Flas’ reperi i njohur pëson aksídent! (FOTO)

Këngëtari i njohur, G-Bani, u rikthye në ekran pas shumë vitesh mungesë. Ai ishte në “Më lër të flas” në Top Channel, ku foli për...
error: Alert: Content is protected !!