Gazetari i njohur i ekranit të ‘Top Channel’, Ervin Kurti është kthyer pas në kohë duke publikuar në llogarinë e tij në rrjetet sociale një foto të 14 viteve më parë.

Ai ka kujtuar fillimet e tij teksa ka punuar si gazetar në emisionin ‘Njerëz të humbur’.

Rezultati i imazhit për ervin kurti

“Programi më i ndjekur televiziv asokohe. ‘Njerëz të humbur’. 14 vite më parë”, ka shkruar Kurti krah fotos ku shfaqet së bashku me stafin e punës dhe krah moderatores së njohur, Aida Shtino.

Me siguri kjo foto i ka sjellë ndërmend Ervinit shumë kujtime të tjera lidhur me karrierën e tij në televizion dhe hapat e parë si gazetar investigativ./revistawho.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!