Ballina Magazina Nuk do ta njihni! Ja si duket sot 'Somjan' e...

Nuk do ta njihni! Ja si duket sot ‘Somjan’ e serialit ‘Bixhoz me Dashurinë’

“Somja” ishte një nga personazhet më të njohur të serialit indian “Bixhoz me dashurinë”, që është transmetuar në TV Klan.

Sot aktorja Nehalaxmi Iyer është 26 vjeç dhe pas mbarimit të serialit ka bërë një ndryshim të madh në pamje. Aktorja ka humbur disa kile dhe duket shumë elegante.

Pamjen e re “Somja” e ka treguar me disa foto të postuara në Instagram ku ka marrë komplimenta të shumë nga ndjekësit. Aktorja vazhdon profesionin e saj aktrimin dhe vazhdon të ketë shoqëri me aktorët e “Bixhoz me dashurinë”.

Së fundmi ajo i mblodhi të gjithë aktorët e serialit për të festuar ditëlindjen. Në festë ishin ftuar Surbhi Chandna “Anika”, Shrenu Parikh “Gori”, Mansi Srivastava “Bavja” etj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!