Emri i modeles Arbenita Ismajli është një ndër emrat më të lakuar në media për shkak të romancës së saj me reperin Fero.

Ata mbajnë gjallë kuriozitetin e publikut me ndarjet, ribashkimet, zënkat e pajtimet e shumta me njëri-tjetrin dhe numërojnë mijëra ndjekës në rrjetet e tyre sociale.

Vazhdimisht, modelja tërheq vëmendjen me pozat e saj seksi duke na treguar pamje të ndryshme gjatë seteve fotografike që realizon në shumë shtete të botës.

Jemi mësuar që Arbenitën ta shohim me flokë të gjatë, mirëpo ky nuk ka qenë look-u i preferuar i modeles disa vite më parë.

Ajo ka ndarë në Instastory një foto të flokëve me modelin “bob”, të cilin e ka mbajtur për një kohë të gjatë.

“Mbaja shpesh modelin “bob”. 18, foto e mbrëmjes së maturës.”- shkruan Arbenita krahas pozës.

Po ju, me cilin model ju pëlqen më shumë?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!