Ballina Magazina Nuk do ta besoni as ju! ja si duket Merali i "Lule...

Nuk do ta besoni as ju! ja si duket Merali i “Lule të Vetmuara” në jetën reale

Seriali “Lule të vetmuara” është kthyer në serialin më të ndjekur së fundmi dhe historia e vajzave të jetimores ka bërë për vete të gjithë publikun.

Një prej këtyre vajzave është Meral. Në jetën reale ajo quhet Aleyna Solaker dhe është 23 vjeç.

Përpos aktrimit, Meral pëlqen edhe të modelojë dhe në disa sete fotografike ka guxuar me pozat e saj. Aktorja shfaqet provokuese në këto poza, të cilat janë komentuar shumë nga mediat turke.

Aleyna Solaker e mori famën në vitin 2015 me serialin “Lule të vetmuara” dhe më pas mori pjesë në disa seriale e filma të tjerë. Në jetën reale aktorja është e fejuar dhe shumë e lumtur sa i takon jetës private.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!