Seriali “Lule të vetmuara” është kthyer në serialin më të ndjekur së fundmi dhe historia e vajzave të jetimores ka bërë për vete të gjithë publikun.

Një prej këtyre vajzave është Meral. Në jetën reale ajo quhet Aleyna Solaker dhe është 23 vjeç.

Përpos aktrimit, Meral pëlqen edhe të modelojë dhe në disa sete fotografike ka guxuar me pozat e saj. Aktorja shfaqet provokuese në këto poza, të cilat janë komentuar shumë nga mediat turke.

Aleyna Solaker e mori famën në vitin 2015 me serialin “Lule të vetmuara” dhe më pas mori pjesë në disa seriale e filma të tjerë. Në jetën reale aktorja është e fejuar dhe shumë e lumtur sa i takon jetës private.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!