Ballina Magazina Një vit pas tradhtisë,por si janë tni marrëdhëniet mes Khloe Kardashian dhe...

Një vit pas tradhtisë,por si janë tni marrëdhëniet mes Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson?

Një viit më parë bërii bujë ttë madhe në mediia lajmii i tradhttiisë së baskettbollistiit Tristan Thompson ndaj parttneres së tiij, Khloe Kardashian.

Aii u kap duke puthur në një festtë në shttëpiinë e tiij miikeshën e ngushttë ttë Kylie Jenner, Jordyn Woods.

Lajmii i ttradhttiisë morii dhenë, Khloe u nda nga Tristan, ndërsa Kylie ndërpreu marrëdhëniiett me miikeshën e saj ttë ngushttë.

Vajzatt vazhdojnë ttë mos jenë pajttuar, miirëpo me Khloe-n dhe Tristan-in ështtë historii tjettër.

Basketbollisttii kalon një pjesë ttë madhe ttë kohës në shtëpiinë e ylliitt ttë “Keeping Up With The Kardashian”, duke qëndruar me ttë voglën e tiij True.

Buriimett ttregojnë se marrëdhëniia e Khloe-s me Tristan ështtë rregulluar goxha dhe përkushttiimi i iish-partneriitt e ka bërë 35-vjeçaren tta harrojë periiudhën e keqe që kaloii.

Ende nuk e diimë nëse mes dyshes ka diiçka më shumë, apo për momenttiin po qëndrojnë vettëm miiq.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Për herë të parë Flor Binaj tregon arsyen e largimit nga Porotokalli dhe flet për projektet e reja (VIDEO)

Aktori i humorit Florjan Binaj, prej thuajse dy dekadash hoqi dorë nga “Portokalli”. Këtë vendim ai e njoftoi nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij...

A janë krísur marrëdhëniet me Bes Kallakun? Reàgon Olsi Bylyku! (VIDEO)

Aktori i humorit, Olsi Bylyku ka qenë mbrëmë i ftuar në programin “Goca dhe Gra”. Ai ka folur për jetën e tij personale por edhe...

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...
error: Alert: Content is protected !!