Ballina Magazina Një stilist shqiptar veshi prezantuesen e njohur në “Oscars 2020”?!...

Një stilist shqiptar veshi prezantuesen e njohur në “Oscars 2020”?! Ja kush është ai

Mbrëmja e kaluar ishte më e rëndësishmja për botën e kinematografisë.

Yjet kujdesen që të tërheqin vëmendjen e të gjithëve në tapetin e kuq dhe për këtë bashkëpunojnë me stilistët të suksesshëm.

Prezantuesja e njohur Kristin Cavallari, ka zgjedhur që daljen e saj t’ja besojë stilistit të talentuar shqiptar, Valdrin Sahiti.

Për aktoren e ëmbël, Valdrini ka zgjedhur një fustan saten, bojëqielli deri në fund të këmbëve.

View this post on Instagram

OSCARS ⚡️

A post shared by Kristin Cavallari (@kristincavallari) on

Ngjyra ishte shumë e përshtatshme për prezantuesen bjonde dhe ajo ka arritur të marrë vlerësime pozitive.

Valdrini padyshim që po kthehet në stilistin e preferuar të të gjithëve dhe pak javë më parë ai u zgjodh edhe nga  Beyonce.

Në festën gala të çmimeve “Grammy” këngëtarja mes dhjetëra fustaneve, zgjodhi të kuqin e Vladrin Sahitit.

Burimi:/iconstyle/

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Semi i tha se këngët e saj janë dedikim për të e Donaldin, ja si reagon Bora Zemani! (VIDEO)

“Mos u kthe” është kënga e Semi Jaupajt, e cila tha vetë se ishte një dedikim për historinë e mikeshës së saj Bora Zemanit...

Lori dhe Sara Hoxha vijnë me dedikimet prékëse për Tanin e “Topit” pas 14-vjetorit të vdékjes së tij!

Në 23 maj Dritan Hoxha mbushi 14 vite që është ndarë nga jeta. Vajzat e tij e kanë kujtuar me anë të postimeve të...

Goc apo çun? Ermal Mamaqi sapo foli për zgjerimin e familjes në të ardhmen…(VIDEO)

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku është përballur me pyetjet thumbuese nga fëmijët në studio. I pyetur...

Për herë të parë pas Big Brother, Donaldi dhe Semi ‘kapen mat’ së bashku! (VIDEO)

Një nga miqësitë më të komentuara në “Big Brother Vip” ishte dhe ajo midis Donaldit dhe Semit. Për shkak të situatave të krijuara brenda shtëpisë...

U panë bashkë në Kosovë, Dalina Buzi zbulon të pathënat e takimit të Borës dhe Donaldi!

Dalina Buzi foli për “Goca dhe Gra” lídhur me sfilatën e famshme të stilistit të njohur, Valdrin Sahitit, që në fakt bëri mjàft bujë. Jo...
error: Alert: Content is protected !!