Ballina Magazina Një shëtitje plot diell, Miriami ndan momentin më të bukur të ditës...

Një shëtitje plot diell, Miriami ndan momentin më të bukur të ditës pranë Ameli dhe Duam

Një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë disa javë më parë, me një djalë të cilin vendosën ta quajnë Duam.

Që prej atij momenti dyshja ka publikuar disa video ku kanë treguar se përkujdesja për më të voglin e shtëpisë ka nisur.

Ndërsa ditën e sotme Miriami ka ndarë një foto ku shfaqet Ameli së bashku me vëllain duke shëtitur me karrocë.

“Shëtitje e parë motër e vëlla”, ka shkruar Cani krah postimit më të fundit në rrjetet sociale.

Komentet nga ndjekësit dhe miqtë e këngëtares kanë qenë nga më të ndryshmet, të cilat pohonin se dy të vegjëlit nuk mund të dukeshin më bukur se kaq./revistawho.com

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!