Një nga çiftet më të dashur të publikut shqiptar, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani u bënë prindër për herë të dytë disa javë më parë, me një djalë të cilin vendosën ta quajnë Duam.

Që prej atij momenti dyshja ka publikuar disa video ku kanë treguar se përkujdesja për më të voglin e shtëpisë ka nisur.

Ndërsa ditën e sotme Miriami ka ndarë një foto ku shfaqet Ameli së bashku me vëllain duke shëtitur me karrocë.

“Shëtitje e parë motër e vëlla”, ka shkruar Cani krah postimit më të fundit në rrjetet sociale.

Komentet nga ndjekësit dhe miqtë e këngëtares kanë qenë nga më të ndryshmet, të cilat pohonin se dy të vegjëlit nuk mund të dukeshin më bukur se kaq./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8WMKoflsA3/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!