Ballina Showbiz Një princeshë e vërtetë! Elia Zaharia Zogu befason me 'look'-un e saj

Një princeshë e vërtetë! Elia Zaharia Zogu befason me ‘look’-un e saj

Elia Zaharia Zogu është shfaqur përherë shumë e thjeshtë në daljet e saj të rralla publike, por edhe në përditshmërinë e saj.

Aktorja ka tërhequr gjithmonë vëmendjen me hijeshinë dhe finesën e saj, ndërsa me ndryshimin e fundit në ‘look’ i ka befasuar të gjithë.

Ndryshe nga më parë, Elia është shfaqur e grimuar deri në detaje, duke tërhequr jo pak vëmendjen e komentuesve, të cilët kanë theksuar se Zaharia duket mjaft bukur.

Kujtojmë se disa muaj më parë Elia solli për të gjithë dashamirësit e artit, librin e saj të titulluar ‘Trëndafili i bardhë’, i cili ishte një rrëfim me përralla të ndryshme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

E ndjékin pafund njerëz! Bora Zemani surprízon fansat e saj në këtë mënyrë! (FOTO)

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”. Patsaj duke...

Fjoralba Ponari dhe Einxheli sapo na dëshmuan që shoqëria e vërtetë ekziston! (VIDEO)

Nuk është sekret fakti që Fjoralba Ponari ka një miqësi shumë të ngùshtë me ish-banoren e “Big Brother VIP Albania”, Einxhel Shkirën. Fjoralba e ka...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati bashkëpunimi me reperin e njohur! (FOTO)

Në nismën e saj më të re “Thuaje”, Luana Vjollca erdhi me një qasje ndryshe si kurrë më parë. E ulur vetëm në një karrige...

Si asnjëherë më parë, Agron Llakaj rréfen momentin më të véshtirë në jetën e tij!

Pasditen e sotme, i ftuar në programin “Ditë pas dite” në Radio Televizionin Shqiptar ishte mjeshtri i humorit Agon Llakaj. Në një intervistë të rrallë...

‘Zénka’ mes Zhaklinës dhe Fifit, a duhet një vajzë ta ruajë veten për një djalë?

Fifi njihet si një ndër personàzhet e njohur e cila nuk e mendon dy herë ti shprehë hapur ndjenjat e saj. Mbrëmjen e djeshme,...
error: Alert: Content is protected !!