Moderatorja e njohur e skenës shqiptare, Alketa Vejsiu pritet të ngjitet mbrëmjen e nesërme në skenën e ‘Sanremo’ si një nga prezantuesit e këtij kompeticioni. Gjatë këtyre ditëve ajo ka ndarë çdo emocion me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke mos fshehur dhe lumturinë e madhe pas këtij hapi të cilin e kishte ëndërruar për shumë kohë.

Pak më parë Alketa ka zbuluar se para mbrëmjes plot emocione, do të mbajë një konferencë për shtyp, duke mos zbuluar asnjë detaj tjetër. “’Sanremo 2020’, nesër datë 6 shkurt, nata e tretë, ‘Rai Uno’. Nesër në orën 11:20 konferenca e shtypit”, ka shkruar Vejsiu krah fotos së fundit në ‘Instagram’.

Me siguri Alketa duhet të jetë shumë e emocionuar dhe të gjithë ndjekësit janë duke e pritur me padurim daljen e saj në ‘Sanremo 2020’./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8Mm8d6Hxeo/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!