Fundjava i takon përherë njerëzve më të dashur dhe momenteve të pushimit pranë tyre. Kështu ka ndodhur dhe me moderatoren e njohur, Bieta Sulo dhe me partnerin e saj Alban Dudushi. Dyshja ka zgjedhur që së bashku me djalin e vogël, këtë fundjavë të ngjisin malin e Tomorrit, i cili dallon për bukuritë e tij natyrore.


“Ju prezantoj me rekordmenin më të ri, Kroi Art Dudushi në eksperiencën e tij të parë në malin e shenjtë të Tomorrit, më i vogli, 2-vjeç e gjysmë, që ka arritur të ngjitet në lartësinë mbi 1300 m. Super eksperiencë”, ka shkruar Sulo krah postimit të saj të fundit në ‘Instagram’.


Këto pamje janë pëlqyer nga të gjithë ndjekësit e Bietës, të cilët kanë lënë edhe komente pozitive.


Kujtojmë se gjatë intervistave të ndryshme në studion e saj, Sulo është shprehur se do i pëlqente që shumë shpejt ta bënte Kroin me një vëlla ose motër./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/B8Wr32hny_A/?utm_source=ig_embed

By Juda-al

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!